.

.

Кујна Чекор Столче Деца Кула Дрвени Чекор Столче Деца Учење Помошник со Рачки, Деца Повлекува Столче Детето Стои Кула со Не се Лизга Мат за Бања Потоне, 16 L x 19 W x 28 H

Кујна Чекор Столче Деца Кула Дрвени Чекор Столче Деца Учење Помошник со Рачки, Деца Повлекува Столче Детето Стои

DEN 2159.76
Залиха

【УЖИВАЈТЕ ЗАБАВА ЗАЕДНО】 : ♥Деца чекор столче стави деца на совршен висина во кујната или бањата дома или во предучилишните установи, така што тие можат да научат како да се готви, како да се четкаат забите, како да се мијат рацете и да уживаат во забавата заедно со родителите. 【НЕ се ЛИЗГА покрај тоа, дури и возрасните под 200lbs може да го користите како скала во секојдневниот живот.

R

Избор на клиент