.

.

Пластични Храна Чување На Кутии,Транспарентни Може Да Организатор,Фрижидер Организатор Со Рачки За Кујна,Кабинети

Пластични Храна Чување На Кутии,Транспарентни Може Да Организатор,Фрижидер Организатор Со Рачки За Кујна,Кабинети

DEN 467.76
Залиха

Оваа Храна Складирање Бин направени од издржлив пластика.Дизајниран со практична рачка и внатрешна не се лизга текстура.Производ Големина : A : 25.5 * 9.7 * 7.6 CM Б : 25.5 * 15 * 7.6 CM C : 26 * 9.7 * 15.3 cm D : 26 * 23.7 * 10.3 cm E : 35 * 23 * 9.7 CM F : 34.5 * 10.5 * 15cm.Тие се погодни за торбичка, храна торба, сок кутија, јар, шише, може да се.Кутијата е транспарентна, што е лесно да се најдат предмети.и тоа е простор за заштеда алатка.Тоа е исто така погоден за кујна, прибор за јадење полици, фрижидери, кабинети или како фиока прст.

R

Избор на клиент