.

.

WiFi Камера, Ноќен Приказ Далечински Управувач 720P WiFi High Definition Камера за Статистика за Дома

WiFi Камера, Ноќен Приказ Далечински Управувач 720P WiFi High Definition Камера за Статистика за Дома

DEN 789.36
Залиха

Далечинска Контрола : безжична камера, лесно може да се користи преку камера СТАН, овозможувајќи ви да далечинско гледање на видео во реално време на вашиот мобилен телефон во секое време, насекаде, и да ги следат секој потег дома. 720 P Слика : На Wi Fi high definition камера може да ви обезбеди со висок квалитет на слики и јасно видеа.Можете лесно може да се прилагоди 720 P на камерата на телефонот СТАН, кој е лесен за користење.Движење Откривање на Алармот : мини Wi Fi камера има паметни движење откривање функција.Кога било движење е откриен, вашиот телефон ќе примите известување, кое е безбедно да се користи.Поддршка на Повеќе Корисници : WIFI камерата им овозможува на 3 луѓе да се пријавите за да камера APP да се види на видео во исто време.Кога ќе излезе или работа, може да се види на видео во секое време.Ноќен Приказ Функција : Преносни камера има одличен ноќен приказ способности, може да ви обезбеди со јасна ноќ гледање слики, дури и во целосен мрак, можете исто така да го користите.Предмет Тип : WIFI Camera Material : ABSModel : VQ9 HUse СТАН : V380 PROMain Чип : AK Ankai Sensor : GCPixel : 1 Million Lens : Должина 2.6 ММ, Отворот F2.4, на 90 Степен Visibility Video : H. 265/25 FPS, Висока Definition Night Преглед : 6 Инфрацрвено Светло, Ноќен Приказ 5-10 Meters Nitiedosto : Изграден во Пикап, Пикап Растојание 3-5 Метри, Не speaker Connection Метод : WIFI 2.4 G, WIFI Растојание 30 Meters Battery : Литиум 3.7 V, Капацитет 500m Ah (со Изграден во Батеријата)Потрошувачка на Енергија : Околу 2 Часа на Видео во Текот на Денот и 1.3 Часа на Видео во текот на Ноќта (25 целзиусови Степени)Видео Формат : AVI, Видео Меморија 4.5 MB По Минута, Рамка го Оценувате 15 Support Мемориската Картичка Капацитет : Максимална 128 G, Мора да Се Fat32 Формат (без Картичка)Индикатор Видот / Количеството : 3 Led диоди Црвена, Жолта, Blue USB Порт : Mirco USBRated Полнење Напон и Струја : 5 V1 ASupport Систем.Играч : За ,за OS X,за ,за KMPlayer Operating Температура : 5-35 Степени Celsius Operating Влажност : Релативна Влажност 45%-85%.

R

Избор на клиент