.

.

Sudamlasibazaar - Seljuq Арапски, Турски Месинг Табела Светилка, Декоративни Мароко Ноќни Табела Светилка

Sudamlasibazaar - Seljuq Арапски, Турски Месинг Табела Светилка, Декоративни Мароко Ноќни Табела Светилка

DEN 1020.00
Залиха

Димензии : 9.05 x 27 инчи.Секој од нашите светилки се Компатибилни со НАС електричниот систем.E12 ИЛИ E14 ПРИКЛУЧОЦИ ( ве МОЛИМЕ да НИ ИСПРАТИТЕ ПОРАКА ЗА КОНТАКТОТ ГОЛЕМИНА ) - СВЕТИЛКИ НЕ се ВКЛУЧЕНИ.БЕСПЛАТНИ Светот Воздух Изразат Испорака.систем.Дувачкиот светилки се направена за да се донесе театарски opulence како декоративни светилки.Може да се создаде одлична декорација со комбинирање на неколку или едноставно со голем лустерот да имаат Една Илјада и Една Ноќ роман жив во вашиот дом.

R

Избор на клиент