.

.

Црвено Wigglers Компостирање Црви - 750 Црвено Wigglers Ѓубриво Црви - 3/4 Фунти lb Компостирање Жива Почва Живеат со BILUXO

Црвено Wigglers Компостирање Црви - 750 Црвено Wigglers Ѓубриво Црви - 3/4 Фунти lb Компостирање Жива Почва Живеат

DEN 1675.20
Залиха

Градина wigglers earthworms во вашиот двор.Ве МОЛИМЕ ПОРАКА од НАС, ако сте на било кој начин незадоволство со вашите трансакции со нас пред давање на feed-back.Овие црвени wigglers компостирање црви дојде испраќаат во живеалиште со храна !Црвено wigglers компостирање црви за рептили се одлични за picky јадачи и може да биде добар трик да ја добиете вашата рептил надвор глад штрајк !Тие доаѓаат во интригантна црвена боја, која е сигурен да го фати окото на вашиот рептил !Овие црвени wigglers компостирање црви Одлична за компостирање и производство на квалитетни одлеаноци наменети за вештачко ѓубриво .

R

Избор на клиент