.

.

YumikaShop Големи Складирање Кошница Водоотпорен Перење Кошница Аргентина Знаме Свитлива Кошница Играчка Складирање Торба Дома Декорација

YumikaShop Големи Складирање Кошница Водоотпорен Перење Кошница Аргентина Знаме Свитлива Кошница Играчка Складирање

DEN 1792.80
Залиха

Оксфорд Ткаенина.Материјал : Оксфорд ткаенина, удобно и да дише.Големина : 13.8 инчи x 17.3 инчи, на нашиот тим, кошници се совршени за играчка кутии, перење кошеви и згрижување кошеви.Играчка кутии, играчки кутии, играчки чување на кутии и играчки организаторите за момчиња и девојчиња.Рака измијте се препорачува.Складирање дизајн : може да се чуваат лесно кога не е во употреба, заштеда на простор, многу погодна за универзитетот спални, campers, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории.На количка за барел не заземаат простор и е светлина и лесно да се носат.Секогаш елегантен и стилски : овие складирање кеси се забавуваат, стилски и симпатична во стилови и бои.Тие се совршен додаток на градинки, дом канцеларии, занает соби, или се користи како перење кошеви за да го додадете еден допир на боја за секоја соба, а исто така се многу практични.Оваа симпатична и стилски големо платно складирање кошница е мора да има за вашиот прекрасен дом!Се создаде законски и чисти игра област за вашите деца.Вашите деца ќе сакаат да се стави своите играчки, книги и облека во оваа декоративни складирање кошница.Многу погодна за расадник кошеви, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, бебе облека, брише, teething играчки и лосиони.Совршениот организатор на играта соба, која може да се користи за чување на играчки, книги, градежни блокови, полнети животни, повеќе играчки, воз сетови.На уникатен дизајн овозможува да се користи за ќебиња, перници и материјали за читање во дневната соба, пешкири во бањата, или како што се перење кошница.Им даде на начин кога ви треба.Платно е дизајниран да биде укината станот за складирање.Ако имате било какви прашања, можете да комуницира со нас што е можно поскоро, и ние ќе се потрудиме да ви помогне.

R

Избор на клиент