.

.

JNBFWallpaper 3D Ѕид Налепници Decals Зелени Лисја Фламинго Позадина Спалната соба Ѕид Налепница Decal Дома Декор Уметност Mural Позадина Кора & Стап Отстранлив Дневна Соба бебе с

JNBFWallpaper 3D Ѕид Налепници Decals Зелени Лисја Фламинго Позадина Спалната соба Ѕид Налепница Decal Дома Декор

DEN 2546.40
Залиха

★ ГОЛЕМИНА : самолепливи ПВЦ материјал, Позадина големина е : висина x широчина (97x76 инчи/245x193 cm), се сече на 5 парчиња за лесна инсталација. ★ Материјал Карактеристики : најновите мат ПВЦ, моделот е појасно, бојата е повеќе lifelike, самолепливи ѕид налепници направи вашиот ѕид повеќе убави.Материјалот е не-токсични и формалдехид-бесплатно, и исто така е погоден за детските соби. ★ ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Без лепак е потребно.Постои слој на само-лепило на грбот, која може да се лупено надвор и да се вметнат.Ве молиме бидете сигурни да го залепите на мазна и рамна површина. ★ ШИРОКА УПОТРЕБА : може да се користи за ѕид декорација, ѕид реновирање на ТВ на ѕид, софа во позадина, дневна соба ѕид, спална соба ѕид, канцеларија, хотел, училиште, итн. ★ КРЕАТИВНИ ПОЗАДИНА : Ова е ново развиен креативни прозорец во позадина.Plastered на ѕидот е како инсталирање на подот до таванот прозорецот, тоа го прави да се чувствувате како да сте во пејзажот, многу уникатна и прекрасна.JNBFWallpaper Без разлика на тоа која големина ти цел, може да се добие целата шема пропорционална на големината!Исто така можете да го прилагодите големина, ве молиме контактирајте со нас ако било други барања.Ве молиме мерка на вашиот ѕид големина точно пред да го купат.Wallpaper Карактеристики. 1.Висок квалитет и напредни ПВЦ материјал, еколошки и нетоксичен. 2.Водоотпорен и без воздушни меурчиња. 3.Само кора надвор и да се вметнат.Без лепак е потребно, па тоа е многу погодно за вас да се инсталира.Luca Sng Применливи Сценарија.Дневна соба потекло, спална соба потекло, студија соби, детски соби, инструментално хотели, КТВ, слободно клубови, сали, канцеларии и други места биле широко се користи во ѕидови, покриви и ходниците.Може да се стави со себе во затворени простории или на отворено.Топли Совети.Ве молиме запомнете да ги користите позадина на мазна, чиста, обична и маснотии-слободни површини.Белешки.Бои може да се разликува малку поради различни светлина и екранот.сликата е само за референца.Ние се обидуваме се потрудиме да бидат во согласност со производот.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.

R

Избор на клиент