.

.

ASDFGH Мини Мали Отпад Кутии за Десктоп Ѓубре Кошница Дома Табела Пластични Ѓубре Може да Канцелариски Материјали Dustbins Дребулии Барел Складирање Кутија (Боја : Сина, Г

ASDFGH Мини Мали Отпад Кутии за Десктоп Ѓубре Кошница Дома Табела Пластични Ѓубре Може да Канцелариски Материјали

DEN 1925.52
Залиха

90% мирис изолација. 2 L голем капацитет, не грижете се за срам на фрлаат два пати на ден.Цврсто заклучете не ги тргнеме маската, тесни тока не е лесно да се возраст.Криви аглите се спречат непотребни повреди.Еден клик за да го отворите, фрлање ѓубре не треба да биде толку мазна. 90% мирис изолација.2 L голем капацитет, не грижете се за срам на фрлаат два пати на ден.Цврсто заклучете не ги тргнеме маската, тесни тока не е лесно да се возраст.Криви аглите се спречат непотребни повреди.Еден клик за да го отворите, фрлање ѓубре не треба да биде толку мазна.Спецификација : Тип : мини desktop trash can Material : ABS + PPSize : 14*13cm,16*13cm Style : притиснете тип, флип type Packaging вклучува : 1 * Ѓубре Може да (Батерии не се вклучени)белешки : 1) Само над пакување предмети се освен за други производи.2) Поради разликата во светлината на екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.3) Поради прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2 cm.3. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.4.Вистинската боја ќе биде мала разлика помеѓу слика се должи на светлината.

R

Избор на клиент