.

.

Палец Завртки - парична Казна Тема Палецот Завртки Tee Глава : 1/4-28 (парична Казна) X 1/2 Црвено - 10 компјутери Квалитет Брзо

Палец Завртки - парична Казна Тема Палецот Завртки Tee Глава : 1/4-28 (парична Казна) X 1/2 Црвено - 10 компјутери

DEN 988.32
Залиха

1/4-28" Фина Тема Палецот Завртки со Крило Knob .Tee Завртки .Delrin & 8-18 СКОПЈЕ. 1/4-28 X 1/2" должина.Главата е направен од Delrin најлон и е 7/8" во ОП должина.Тема Материјал – Не ' Рѓосувачки Челик.Целосно Навој да рамките на 1/8" на ззп.Глава Дебелина : 7/16. Вкупна Должина, вклучувајќи болт : 7/8".Должина на Најлон Tee : 3/4".Произведено во САД.Премиум Квалитет На Производот.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квалитетен материјал. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние сакаме да бидат задоволни со нашите производи колку што тоа го правиме.Ако не сте задоволни со нашата производи за било која причина, ве молиме да се врати за нови замена или целосно враќање на средствата.Ние нудиме врски, за да обезбедат избор на високо-квалитетни Палецот Завртки и Гума Заштитници сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е нашиот приоритет, не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем ви се исполнат.

R

Избор на клиент