.

.

XuetongXT Конфронтирачки Табела менгеме на назад Клупата менгеме на назад Фиксна Рамка Морон Менгеме Прилагодливи Rotatable Алуминиум Легура Клупата Завртка за DIY Занает М

XuetongXT Конфронтирачки Табела менгеме на назад Клупата менгеме на назад Фиксна Рамка Морон Менгеме Прилагодливи

DEN 797.76
Залиха

Овие навртки се направени од високо квалитетни црна челик.На шрафовите се третираат, па тие се спротивстави на ' рѓа и корозија.Тие се високо сила и нема да се деформира или се скрши под нормална.Агресивните завртка пресврт шема ви овозможува да ги вози брзо и да се заврши вашиот проект ефикасно и брзо.Алатки Дом Хардвер Ноктите, Завртки Сврзувачки Елементи Завртки Обврзувачки Завртки.

R

Избор на клиент