.

.

Пакет - 2 предмети: Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка - Боја: RL30/27

Пакет - 2 предмети: Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка - Боја: RL30/27

DEN 8139.60
Залиха

Тип на производ : Перика Колекција : Потпис Колекција Капа Големина : Просечна Капа Изградба : Чипка Пред Monofilament Врвот на Косата Тип : Tru2 Life Топлина-Friendly Синтетички Влакна Приближната Должина : Пред : 4.25" Тилот : 2.Ве МОЛИМЕ ЗЕМЕТЕ предвид : Стил може да изгледа малку поинаков од вас отколку модел базиран исклучување на лицето форма/големина/врат должина/челото големина.ОПИС : Up Close & Personal од Raquel Велч е краток, исечете стил со нежни брановите.СПЕЦИЈАЛНИ ФУНКЦИИ : Меморија Капа III - Изградена со еластични водат чипка обложени со флексибилни силикони по должината на грбот и страните за извонредно удобно и сигурно одговара дека ја одржува својата форма со текот на времето и калапи на главата.Бојата може да биде различен од очекува на основа исклучување на бојата на косата против вашите лични тонот на кожата, бојата на вашата кошула & осветлување сте во (внатрешна/надворешна, флуоресцентни/бела светла и сл.Најдобра репрезентација на боја е во природно осветлување.Пакет - 2 предмети : Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка.Tru2 Life Топлина-Friendly Синтетички Влакна - Изгледа и се чувствува како човечка коса и може да се загрее стилизирана користење на топлинска стил tools до 350°F [177°C].Пакет - 2 предмети : Up Close & Personal Перика од Raquel Велч, Christy е Перики Q & А Книшка.Секој детал е на место и совршенство, од светлината feathery бенг, да текстура назад, што се наоѓа во близина на тилот.75" Производ Тежина : 2.Не се претпостави што се добива бојата на моделот.Ве молиме изберете бојата што сакате базирани исклучување на боја опции на правото на производот страница.5" Круна : 4.Секоја перика се протега на половина инч поголеми или помали користење на прилагодливи ремени.5" околу од косата на тилот на вратот.25" Назад : 3.Колку повеќе слоеви во предниот може да биде скриена зад увото или срамнети.

R

Избор на клиент