.

.

Зелена Екстремни DMW-BLK22 7.2 V 2250mAh Литиум-Јонска Батерија на Пакет

Зелена Екстремни DMW-BLK22 7.2 V 2250mAh Литиум-Јонска Батерија на Пакет

DEN 714.00
Залиха

2x Зелена Екстремни DMW-BLK22 7.2 V 2250m Ah Литиум-Јонска Батерија на Пакет - Зелена Екстремни Компактен Паметен Полнач База со LCD Екран - 2x Зелена Екстремни Паметен Полнач Плоча за Panasonic DMW-BLK22 Тип на Батерија, Употреба со GX-CH-2 Паметен Полнач.Зелена Екстремни DMW-BLK22 Карактеристики.Компатибилни Апарати : Panasonic/LUMIX S5, GH5, G9, GH5 S, DC-GH5 II.Замена за Panasonic/LUMIX DMW-BLK22 Литиум-Јонска Батерија Пакет.Зелена Екстремни производи дојде со полн година гаранција.Зелената Екстремни DMW-BLK22 Литиум-Јонска Батерија Пакет за Полнење за Panasonic/Lumix камери, е совршено надополнување и да одат извор на енергија компатибилен со DMW-BLK22 мобилен пакет за Panasonic/Lumix напредни дигитални уреди.Овој комплет ви држи целосно наполнета и да ви помогнеме да пука подолги и посилни.Дали се користи како замена или резервни, оваа батерија пакет за полнење ќе се задржи на снимање со оптимални перформанси.Отстранлив контакт покрие го задржува контакти приштина, помалку се предмет на краток спој испуштањето кога клетката не е монтиран на камерата.Зелената Екстремни Компактен Паметен Полнач со LCD Екранот е мора да има за сериозни професионалци, хобисти, студентите, и повеќе.На лесен-за-читање LCD зема мистерија надвор од полните вашите батерии.Знаеш веднаш кога полнењето е завршено благодарение на јасно видливи нумерички и бар екранот.На позадинско осветлување на екранот е видлив од секој агол, во секој услови на осветлување.Зелената Екстремни Паметен Полнач Плоча за Panasonic DMW-BLK22 е заменлив модул компонента на Зелена Екстремни Двојна Паметен Полнач со LCD Екран, крајната батерија на решение.Оваа плоча е прилагодена за Panasonic DMW-BLK22 батерија, извор на енергија за LUMIX S5, GH5, G9, GH5 S Mirrorless Дигитални Камери.На GXCH1 и GXCH2 Зелена Екстремни Smart Полначи микропроцесори автоматски ги детектира напон на БИЛО батеријата поставена во заменлив батеријата плочи.Дури и различни напон клетки.

R

Избор на клиент