.

.

WELKIN Ѕид Сапун Фармацевт 16.9 мл/500ml Течен Туш Фармацевт Монтира на Ѕид за Бања), Home, Кујна, Хотел,Канцеларија, Комерцијални или Станбени

WELKIN Ѕид Сапун Фармацевт 16.9 мл/500ml Течен Туш Фармацевт Монтира на Ѕид за Бања), Home, Кујна, Хотел,Канцеларија,

DEN 599.76
Залиха

Капацитет - 16.9 оз.Сапун точење погодни за употреба во бањи, кујни, спортски сали, училишта и други видови на домови или на јавни места, голем капацитет да ги задоволат потребите на повеќе корисници.Лесен за употреба - Тоа е лесно да се добие сапун со притискање, а вие може да одлучи износот на сапун да се издаваат според вашите потреби.Два типа на инсталацијата : Завртки за фиксирање или силно лепило.Бесплатни алатки : силно лепило *1, завртки *2, M6 проширување пластична цевка *2. Answer : ___________________________ Note : Кога се користи лепило за инсталација, мора да чека 24 часа по pasting пред да го користите.Можете лесно може да се отстрани вграден шише за refilling; структурата на секој дел од шише е монтажни, лесно да се чисти и хигиенски.Надворешниот простор на сапун фармацевт е изработен од ABS материјал, издржлив и водоотпорен; внатрешниот шише е направен од HDPE материјал, анти-корозија и издржливи.ВНИМАНИЕ : погоден за сите видови на гел-тип на течности, нема истекување.Овој производ НЕ е погодна за дебели течности, како што се лосион за тело.

R

Избор на клиент