.

.

Balacoo Бебе Бел Играчки Топката Кадифен Топката Играчка Штракаат Играчка Интерактивни си поигруваше со Џвакање и Меки Играчки Топката Играчка за Новородено Бебе Дет

Balacoo Бебе Бел Играчки Топката Кадифен Топката Играчка Штракаат Играчка Интерактивни си поигруваше со Џвакање

DEN 395.76
Залиха

Погоден за обука грчевито држејќи се, визуелна, интелектуалниот развој, чувствителен, аудитивни, рака - око координација, индексирање способност.е интерактивна играчки.Направени од премиум крпа материјал за безбедно и nontoxic играње.Можете да направи голем бел топката за кревет.Многу убава шест - боја топката бел.Постои лента виси над, со етикета; боја топката.Таму беше звонче во внатрешноста на топката, и штом тоа го потресе, таа излезе.Опис Ова е топката играчка.Направени од премиум крпа материјал за безбедно и nontoxic играње.Задржи вашето бебе среќни.погоден за обука грчевито држејќи се, визуелна, интелектуалниот развој, чувствителен, аудитивни, рака - око координација, индексирање способност.е интерактивна играчки.Функција - Боја : Шарени.- Материјал : Крпа.- Големина : За 15x15cm/ дијаметар : 15cm.- Погоден за обука грчевито држејќи се, визуелна, интелектуалниот развој, чувствителен, аудитивни, рака - око координација, индексирање способност.е интерактивна играчки.- Направени од премиум крпа материјал за безбедно и nontoxic играње.- Можете да направи голем бел топката за кревет - многу убава шест - боја топката бел.Постои лента виси над, со етикета; боја топката,- Имаше звонче во внатрешноста на топката, и штом тоа го потресе, таа излезе - Боја : Шарени.Пакет Вклучувајќи 1 x Образовни Plaything.

R

Избор на клиент