.

.

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1063L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот Страна Црвено Компатибилен со Рено Clio II

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT1063L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка

DEN 1353.36
Залиха

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со "Рено" Clio II / Thalia ББ/CB/LB/SB 9/1998-5/2001. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Црвена.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Производ description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Red Tail светлина компатибилен со "Рено" Clio II / Thalia (BB/CB/LB/SB) 9/1998-5/2001 Задни светла компатибилен со "Рено" Clio II / Thalia 1998 1999 2000 2001 година.

R

Избор на клиент