.

.

Simayixx Четка за заби Бебе Четка за заби за Деца U-форма четкичка за Заби За 360° Темелно Длабоко Чистење Белење Масажа Четка за заби (D)

Simayixx Четка за заби Бебе Четка за заби за Деца U-форма четкичка за Заби За 360° Темелно Длабоко Чистење Белење

DEN 35.04
Залиха

Децата U-форма четкичка за Заби За 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање четкичка за Заби за да Childrens Product продажба поени : 【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.U-облик дизајн, повеќе одговара на устата, така што бебето може да се прифати.

R

Избор на клиент