.

.

NARFIRE 2 ПАРЧИЊА Пилешки Шлем Милениче Резерви, Смешни Шапка Шлем за Заштита на домашно Милениче Пилешко Покривки

NARFIRE 2 ПАРЧИЊА Пилешки Шлем Милениче Резерви, Смешни Шапка Шлем за Заштита на домашно Милениче Пилешко Покривки

DEN 679.20
Залиха

Материјал : шлем е направен од PP материјал и еластична бенд.Лесни, отстранлив пена-исполнет внатрешни работи, и опремени со прилагодливи најлон ремени, повеќе одговара.Димензии : 4.5 x 4 x 4 см/1.77 x 1.57 x 1.57 инчи, погоден за кокошки и мали птици, како што се папагали и cockatiels, но исто така погоден за шеќер едрилици и хрчаци.Дизајн : Кул и креативен модел дизајн го прави вашето домашно милениче повеќе модерен, слатки и интересни.Светли бои и интересни дезени се направи вашето домашно милениче повеќе атрактивни.Погоден за : Го прилагодува пиле шлем со интересна форма лесно може да се направи вашето домашно милениче да се издвоите, привлекување на други " внимание во партии, играње на улоги, пјер за убавина, пет-тематските страни, итн., и исто така ви помогнат да идентификувате вашите домашни миленици наскоро.Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со оваа долга црна кадрава коса, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас и да помогне да се реши проблемот.Ги очекуваме вашите прашања и се среќни да ви помогнат.NARFIRE 2 ПАРЧИЊА Пилешки Шлем Милениче Резерви, Смешни Шапка Шлем за Заштита на домашно Милениче Пилешко Капи.

R

Избор на клиент