.

.

Работи Armband Спортски Бела Салата Тренингот Компатибилен со МАЧКА S62 Телефон, Случај Покријте Бенд рака на Рака Рефлексивни Отпорен на Вода

Работи Armband Спортски Бела Салата Тренингот Компатибилен со МАЧКА S62 Телефон, Случај Покријте Бенд рака на Рака

DEN 431.76
Залиха

Спортски Armband Фитнес Тренингот Покрие Случај Neoprene Пот и Отпорен на Вода Рефлексивни [Touch Screen] [Бела] компатибилен со МАЧКА S62. Удобно, лесни, отпорен на вода мека neoprene Armband со прилагодливи бенд.КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : се Направени од мека neoprene и полиестер ткаенини комбинација со висок квалитет на бендот дизајниран да флекс, пресврт, и се наведнуваат за време на најтешките фитнес рутински, без губење на формата.На ЕКРАНОТ на ДОПИР, КОМПАТИБИЛЕН : Уживајте во целосна употреба на вашиот телефон преку заштитен екран на поклопецот на armband со целосно допир компатибилни.Јасно прозорец обезбедува екран заштита и игра-преку пристап.Големина На : Големи.Рефлексивни трим овозможува зголемена видливост во услови на слаба светлина.Оваа armband е ултра лесен и удобно во текот на сите активности.ЦЕЛОСНА ФУНКЦИЈА : Armband делува како тренингот телефон носителот нудејќи полн екран заштита и им овозможува лесен пристап до вашиот телефон, на екранот на допир и џек за слушалки.Доаѓа во Големо Пакување (Не-Мало Пакет).Спортски Armband Фитнес Тренингот Покрие Случај Neoprene Пот и Отпорен на Вода Рефлексивни [Touch Screen] [Бела] компатибилен со МАЧКА S62. Удобни и лесни, спортски Armband обезбедува вашиот уред за да се вашата рака додека вежбате.Кој вграден екран заштита и корисна за повикување џеб, тоа е совршено тренингот придружник.Armband додава поместена, влага-wicking слој на вашиот уред, заштита против пот и елементи.На прилагодливи armband се протега за удобно да се вклопи широк спектар на арм големини, и чува уредот блиску и сигурно во текот на секоја активност.Плус, мала надворешниот џеб е корисен за зачувување на клуч, парични средства или други мали објект.Armband нуди елегантен дизајн додека удобно прилагодливи рака обезбедува универзална одговара.Јасно покрие обезбедува лесен пристап на допир екран и интегрирана копче џеб кои може да се одржи вашата салата за скролување.Спорт Armband за вашиот уред е безбеден и лесен начин да ги слушате вашите песни додека согорување на калории.Џогирање, трчање, одење, земете го вашиот уред со вас и да слушате песни.Боја : Бела.Доаѓа во Големо Пакување (Не-Мало Пакет).

R

Избор на клиент