.

.

Членови Марко 16-Парче Тркалезна Форма Стакло Храна Складирање Поставени од страна на Glasslock

Членови Марко 16-Парче Тркалезна Форма Стакло Храна Складирање Поставени од страна на Glasslock

DEN 398.40
Залиха

Сите природни стакло садовите за складирање со течење-доказ BPA-free пластични snap капаци.Безбедно да се користи во замрзнувач, машина за миење садови, микробранова печка и фурна (не стави капак во рерна или микробранова печка).Контејнери гнездо/оџакот за да се зачува простор.Направени од загрози-отпорни и калено стакло.Нема да ги апсорбира мириси и дамки.Членови Марк Стакло Храна Складирање Поставени од страна на Стакло за заклучување е стакло храна складирање поставени со херметички BPA free пластични заклучување капаци.Се-во-еден производ, кој може да се користи за складирање (мислам оброк првично и остатоци), готвење, служат и замрзнување.Комплет вклучува различни големини за да ги задоволат вашите служат и чување потреби.Со јасна дизајн ти никогаш не ќе мора да се погоди она што е во секој сад.

R

Избор на клиент