.

.

6 Компјутери Не се лизга Големите Метални Коса Ноктот Клипови Вилица Менгеме Додатоци Златна Боја За Жените, Модни Додатоци за Коса

6 Компјутери Не се лизга Големите Метални Коса Ноктот Клипови Вилица Менгеме Додатоци Златна Боја За Жените, Модни

DEN 359.76
Залиха

Косата клипови се косата додаток дека девојките нема да му одолее!Едноставен изглед и метал дизајн го прават овој косата клипот изгледа многу привлечни.Како декорација за да им помогне да се организираат и шампон за коса, тоа може да се одржи на косата цврсто, така што нема да се навлажни.Кога ќе го носат, прави да изгледа повеќе елегантна и шармантна.Големина : сончогледово hairpin : 11*5cm/4.33*1.96 инч.Правоаголникот коса ноктот clip length : 8.8 cm/3.46 инч.Младата месечина на косата ноктот clip length : 11cm/4.33 инч.Пеперутка коса ноктот clip length : 7.8 cm/3.07 инч.Лак во облик на линијата на косата ноктот clip length : 11.5 cm/4.52 инч.Мала круна удира клип : 7.5 cm/2.95 инч.Двојно заб дизајн,може да се одржи на коса подобро,многу погодни за лица со густа коса,не е лесно да падне.Модерен стил, додадете сјај на вашата коса.Нашата коса клипови се супер симпатична и стилски,ќе биде око-фаќање кога ќе ги носи и да добијат многу комплименти.На метал менгеме доаѓа со шупливи дизајн кој е мода и елегантен. 6 pack различен облик на метални ноктот клипови ќе биде доволно за вашата секојдневна употреба, исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и семејството да ја покажете вашата љубов.Овој уникатен косата додатоци не е само погодна за секојдневно носење, тоа е многу удобен, но, исто така, погодни за употреба во туш, шминка, готвење и други прилики.Исто така можете да го носите за церемонии, забави, свадби итн.

R

Избор на клиент