.

.

Бања Четка За Заби Носител Постави Ѕид Поставена Четка За Заби И Паста За Заби Носителот ,Од Не ' Рѓосувачки Челик Бања Прибор Организаторот За Електрична Четка За З

Бања Четка За Заби Носител Постави Ѕид Поставена Четка За Заби И Паста За Заби Носителот ,Од Не ' Рѓосувачки Челик

DEN 2373.60
Залиха

1.Голем Капацитет : Нашите заби носителот вклучува 2 четка за заби слотови, 1 четка за заби чаша носителот и 1 складирање оддел за чување на паста за заби, чешли, жилети и така натаму.Овие четка за заби носители се соодветни за целото семејство. 2.Лесен за Инсталација : Нема дупки, нема вежби, лесно да го инсталирате, без повреда на ѕидот.По чистење на ѕидот, притисни на адхезивна лента целосно обврзници ѕидот за 12 часа, а потоа можете да се откажам држач, четка за заби и паста за заби диспензерот за употреба. 3.Одговара За Сите Четка за заби Прилози : Нашата капе држач е погоден за сите четка за заби прилози и четки !Дали Браун Орално-Б ио pulsonic, виталност, крст акција, чувствителен, мини деца или Филипс Sonicare. 4.Издржливи : четката носителот користи патентирана не-означување адхезивна лента, која има одличен коноп ефект.Тоа може да биде цврсто врзани без оглед на метал, дрво, огледало, керамички плочки, или нерамна ѕидови, и има добар издржливост во влажни средини.На подолг товарот, на построги на stickiness. 5.100% КВАЛИТЕТ и ЧИСТА : четката држачот е изработен од нерѓосувачки челик со најголема прецизност безбедно и безопасно, погоден за деца.

R

Избор на клиент