.

.

Wowdawn Метални Облека Рек Стабилна,Тешки Облека Железнички со Пониски Складирање Полица,Не се Лизга Нога Подлога,Модата Облека Управување,Внатрешна и Надворешна Упо

Wowdawn Метални Облека Рек Стабилна,Тешки Облека Железнички со Пониски Складирање Полица,Не се Лизга Нога Подлога,Модата

DEN 5371.20
Залиха

▲Здрав облека рек : Избраниот висок квалитет на железо материјал, по високи-температура на печење боја процес, водоотпорен и ' рѓа-доказ, отпорен на гребење, има мазна рака и не е лесно да исчезнат, цврсти и издржливи, долг животен век. ▲Мултифункционален закачалка : облека рек комбинира виси прачка и на дното складирање полица.Широк растојанието меѓу род и полица обезбедува пространа простор за разни долга облека.Дебела облека во зима исто така, може да бидат обесени лесно. ▲Не се лизга на дното : На дното на облеката железнички е дизајниран со не се лизга нога влошки кои може да се движи лесно и без оштетување на вашиот кат.Заштита на земјата.Нема остри звуци кога се движат.Безбеден и лесен за употреба. ▲Мулти-сценарио за апликација : Самостојна екранот решетката за дома, мало или комерцијална употреба,Идеален за обезбедување на екстра облека складирање прикажување бутик стока, или за обезбедување на простор за костими или тимови во театрите или студија. ▲Лесно да се соберат : облека рек kinda се вклопува во секој простор поради нејзиниот едноставен, елегантен дизајн.Совршен за соба без плакарот за алишта.Assembles лесно во само неколку минути и да изгледа убаво.Оваа облека решетката е лесно да се set-up.Може да се стави на грб рек спални соби, entryways, ходници и балкони, а потоа се држи на куќа tidier.Тоа е важен производ за нередот слободни дома и удобно.Оваа модерна облека решетката е здрав, добро направен и згодна во изгледот.Тоа може да се откажам многу на облека без виткање, кошули, џемпери, јакни, и долги палта.Предности на производите : ▲Две-во-едно design Clothes железнички + складирање слој, безбеден и лесен за употреба, лесно за чување на сите видови на облека, чевли, итн.▲Супер оптоварување bearing Iron материјал, подебели и подолги облека железнички, без деформација, постабилна структура, можат да го издржат 30-50 парчиња на облека.▲Не се лизга нога pad The висина на закачалка нога подлога може да се прилагоди индивидуално, така што тоа е мазна и не на штета на земјата, осигурувајќи дека полица е стабилен и не се тресат.▲Едноставна assembly The пакет содржи монтажа завртки, итн., кој е едноставен и лесен за ракување.Име : Облека Rack Color : Злато , Black Material : iron Process : Печење лак process Size : 80x40x150cm , 100x40x150cm , 120x40x150cm , 150x40x150cm Package содржина : 1 * закачалки и додатоци.

R

Избор на клиент