.

.

Аниме Ручек Торба за Жените Зелена Симпатична Изолирани Ручек Кутија Со Прегради Водоотпорен Обновливи Tote Торба за на Училиште, Работа Пешачење Патување

Аниме Ручек Торба за Жените Зелена Симпатична Изолирани Ручек Кутија Со Прегради Водоотпорен Обновливи Tote Торба

DEN 311.76
Залиха

[Материјал И Дизајн Инструкции] : За Ручек Торба Е Направен Од Високо-Густина Оксфорд Ткаенина И Дебела Алуминиумска Фолија.Тоа Може да се Задржи Вашата Храна Ладно Или Топло Околу 4 Часа.Тоа Може Да Се Направи Вашата Храна Свежа И Вкусна. [Производ Големина] : Големината На Ручек Торба Е 8.5"X8"Х5"(22cm*20cm*13cm), Погоден за Повеќето Мажи, Жени, Момчиња И Девојки.Лесен За Носење, Алуминиум Легура Изолација, Погодно Патент, А Исто Така Може Да Се Користи Како Складирање Торба. [Производ Перформанси] : Водоотпорен, Влага-Доказ, Дише И Носат-Отпорни.Мала Тежина, Дебела Рачка, Надградени Носат-Отпорни, Мазна Патент, Лесен За Чистење.Може да се Стави мобилни Телефони, Паричници, Копчиња, Картички, Полначи, Мали Салфетки И сите Други Мали Нешта Во Овој 8x5 Инчен Пред Џеб. [Применливи Сценарија] : Лесен За Употреба Како Ручек Торба, Пикник Торба, Дребулии Торба Или Шопинг Торба.На Унисекс Ручек Кеса Не Е Само Погодна за Работа И Универзитетот, Но, исто Така, Погодна за Активности на Отворено Како што се Риболовот, Планинарење, Излети и Сл. [Перење Инструкции] : Страна Се Мијат, А Не Машина За Миење, Не Железо, Не Кајгана, Издржливи.Висок Квалитет : Еко-Пријателски Трајни Оксфорд Ткаенина И Изолирани Алуминиумска Фолија Прави Храната Свежа, за неколку Часа,Тоа Е нетоксичен И Безбеден за Вашата Храна.Лесно Да Се Носат : Светлина И Преносни, Поместена Рачки И Мазна Патенти, Со Цел Да Се Биде Моден Tote.Совршен за Работа Оброк, Пикник Оброк, Отворено Скара, Исхрана Управување,Патување Или Шопинг.Капацитет : Димензија Е 22cm*20cm*13cm;Голем Капацитет Големината Голема за Пакување на Ручек Кутија, Овошје,Пијалоци И Некои Закуски.Цврсти И Издржливи : Стилски Дизајн,Високо Квалитетен Материјал, Отпорни На Абење, Носат-Отпорни, Благи Водоотпорен, Нечистотија-Доказ.Течење Отпорни На Лагер, Лесен За Чистење.

R

Избор на клиент