.

.

500pcs 1inch Круг Ви Благодариме Labels Печат Налепници Бележник Дневник Канцелариски Налепница Бебе Туш Роденден

500pcs 1inch Круг Ви Благодариме Labels Печат Налепници Бележник Дневник Канцелариски Налепница Бебе Туш Роденден

DEN 333.36
Залиха

Направени од премиум материјал, безбеден за секој употреба.Овие етикета налепници се совршени за сите прилики, како што е роденден, ви благодариме давање, Божик, Нова година, Годишнина, Свадба, Матура, Клиентите на Добавувачите, Благодарност настани Родител.Големината на налепници ги прави идеален за примена на помала големина производи, како што се пакуваат печива, малите занаети и запечатување коверти/писма до лојални клиенти кои се поддржи вашиот бизнис.Украси : Картички, подароци, слатки шишарки, или она што некогаш доаѓа во вашиот ум.Пред употреба, ве молиме уверете се дека предмети да бидат испратени се чисти, така што налепници може да се залепи повеќе цврсто. 9 : Kraft хартија налепница 10 : самолепливи налепница.

R

Избор на клиент