.

.

AKT Голема Брзина RJ45 Етернет Кабел Мрежа LAN Кабелот Жица Рутер Компјутер Cat5e Мрежен Приклучок за Продолжување Линии

AKT Голема Брзина RJ45 Етернет Кабел Мрежа LAN Кабелот Жица Рутер Компјутер Cat5e Мрежен Приклучок за Продолжување

DEN 263.76
Залиха

Издржливи : Unshielded Извртени Пар (UTP) CAT5e украсениот кабел. 26 AWG.Подигнете овозможува силна, вирус-бесплатна конекција и долг живот со повеќенаменски користи.Брзо, Жичана Конекција : Побрзо отколку Wi Fi, а жичана конекција е идеален за побрз пренос на брзини.Уживајте помалку испуштања, помалку визуелниот и побрзо податоци брзини за игри или видео стриминг.Дом или Канцеларија Мрежи : За компјутери, Компјутери, лаптопи, Macs, конзоли за игри (XBOX, PS3, PS4), Премиерот Видео/Netflix, принтери, модеми, рутери, ТВ, пристапна точка, приклучоци, центри, прекинувачи, печ полиња, печ панели, Богородица Медиуми, НЕБОТО Box, итн.Изберете ја Вашата Должина : Snagless кабел одговара на вашите звучници со вмрежување потреби, од кратки за да се екстра-долги кабли.Големини со почеток во 0.5 m и оди до 50m долго.Не завиткување потребно, кога можете да ја одберете точната должина за работа. 1-Година Ограничена Гаранција.Етернет Кабел со Голема Брзина RJ45 Мрежа LAN Кабел од Рутер Компјутер Cables Application : широко се користи во компјутер, лаптоп, туш, switch, ТВ, set top box, камера, Network Storage NAS, сервер и друга опрема.Спецификации Мачка 5e : Интерфејс тип : RJ-45 connector Operating средина : indoor Application : рутер ps4 xbox и други мрежа equipment Line дијаметар : 6mm Material : superconducting alloy Data брзината на трансфер : 100 MStorage температура : -40 75 степени Celsius Operation температура : -40 75 степени Celsius Tensile сила : 1000 NCompressive сила : 250 PLength : 0.5 m / 1.64 фт, 1m / 3.28 фт, 1.8 m / 5.9 фт, 3м / 9.84 фт, 5m / 16.4 фт, 7.6 m / 24.93 фт, 10m / 32.8 фт, 15 милиони / 49.21 фт, На 20 милиони / 65.61 ft Note : ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Пакет : 1 x Мрежа LAN Кабел.

R

Избор на клиент