.

.

Медалот на честа на Бруклин APRÈS Eau de Parfum Патување Спреј

Медалот на честа на Бруклин APRÈS Eau de Parfum Патување Спреј

DEN 1536.00
Залиха

Во брзање на алпска клима, свежи открија дека здивот на evergreens, и богатството на бурбон, пралина, и ванила.Après отвора dewy како првиот снег и се развива во boozy-woodsy пијалак украсен со зачини и сладост.Зависност и привлечни, Après е убаво структуриран со силна разбуди и долговечност.Богатиот шумски-зелено стаклено шише навраќа на свежо evergreens и wintry на отворено.Клучни Забелешки : Смрека Бобинки, Бурбон, Cedarwood.Големина : 0.33 мл/ 10 m L Eau de Parfum Спреј.Спреј за пулсот поени или на телото како што сакате.

R

Избор на клиент