.

.

Facom Пластична лента со алатки 19in

Facom Пластична лента со алатки 19in

DEN 2044.80
Залиха

Засилен полипропилен.Шок отпорни.Отпорни на заедничка работилница хемикалии.Отстранлив tote лента За целосна флексибилност.Близнаци капак прегради за складирање.Facom Алатка Кутија Црвено & Црна 480mm / 19",Засилен полипропилен,Шок отпорни,Отпорни на заедничка работилница хемикалии ,Lockable метал clasps - за мир на умот,Отстранлив tote лента За целосна флексибилност,Близнак капак складирање прегради,Идеални за чување на мали компоненти (завртки, нокти, итн.).

R

Избор на клиент