.

.

Рачен Пренослив Дрво Алатка, Reciprocating Видов Адаптер Практичен Нож Адаптер Корисни Reciprocating Адаптер за ПВЦ Сечење за Сечење Дрво

Рачен Пренослив Дрво Алатка, Reciprocating Видов Адаптер Практичен Нож Адаптер Корисни Reciprocating Адаптер за

DEN 782.16
Залиха

Поддржува едноставна операција, безбедно reciprocating адаптер заштедува време и напор, практични и корисни.Reciprocating видов адаптерот може да се користи за сечење дрво, метал цевка сечење, ПВЦ сечење, челик сечење,итн.Многу лесен и безбеден за употреба, reciprocating видов адаптер е опремен со не се лизга се справи.Оваа reciprocating видов комплет може да се промени обичните електрични вежба во reciprocating видов.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, електрични вежба видов‑сечилото адаптер држи висока издржливост и лесна конекција.Функција : 1. Многу лесен и безбеден за употреба, reciprocating видов адаптер е опремен со не се лизга се справи.2. Поддржува едноставна операција, безбедно reciprocating адаптер заштедува време и напор, практични и корисни.3. Reciprocating видов адаптерот може да се користи за сечење дрво, метал цевка сечење, ПВЦ сечење, челик сечење,итн.4. Оваа reciprocating видов комплет може да се промени обичните електрични вежба во reciprocating видов.5. Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, електрични вежба видов‑сечилото адаптер држи висока издржливост и лесна конекција.Спецификација : Предмет Тип : Reciprocating видов adapter Material : Пластични + iron Applicable Електрични Вежба Брзина : 800-1500 rpm Пакет Листа : 1 x Adapter2 x Видов-Blade1 x Handle1 x Крст-Шрафцигер.

R

Избор на клиент