.

.

Remy Човечка Коса Свила База на Врвот Hairpiece за Жените Клип во Круната Topper Рачно изработени Врвот Toppee Коса парче 120% Густина Средниот Дел со Истенчување на Косата, Губењ

Remy Човечка Коса Свила База на Врвот Hairpiece за Жените Клип во Круната Topper Рачно изработени Врвот Toppee

DEN 2781.60
Залиха

❤ 100% Remy Човечка Коса : Можете да чешел,се мијат, исправете, перм, боја или навивам само како свој коса .Не метежот,Без пролевање.Но ве молам запомнете чести стил можат да предизвикаат сува крајот или сплит.Користете благи косата балсам може да се продолжи со користење на екстензии. ❤ 120% ГУСТИНА Свила База Topper : во Споредба со 100% густина, нашите клип во topper има поцврсти косата, подебели врвот на косата и најблиските изглед со вистински човечки скалпот ,многу е природна и никој не ќе најдете вашата тајна.Основната големина на : (3.9"x4.7" приближно). ❤ Клип во Косата Topper : имаме четири не се лизга клипови, која може да се направи што повеќе безбедно и удобно да се носат без оглед на тоа што прилики.Само да потрае неколку секунди да се носат и со тоа ќе ја поврзе со вашата коса совршено.Но, тоа не е многу погодна за луѓе кои сакаат да се направи густа капак. ❤ Разни Функции : Погоден за жените со тенка коса, сива коса,бела коса или лош коса квалитетот на врвот на главата,може да биде средината или несакани дел, па дури и да ви даде совршен косата.Но, ако имате многу малку влакна на врвот,нашите клипови може да не останете во добро. ❤ Ве молам, разберете дека со оглед на светлината и различни displayers, точната боја може да биде малку поинаква од тоа покажа на сликата.Опис на производот : Материјал : Remy Човековите Hair Weight : 35g Length : 10"Како да се носат hairpiece : (1)Идентификување на предната и задната страна на hairpiece, и ги отвори сите клипови од перика.(2)се Најде на вистинското место и ставете ја над губење на косата област и да се обезбеди пред hairpin.(3)Притиснете лесно на врвот на тоа и да се најде рамнотежа ,тогаш сигурно hairpin во задниот дел.(4)Дизајн вашата омилена фризура.Топло Прашува : (1) Althought тоа е направена од нашата човечка коса и можете да чешел,се мијат, исправете, перм, боја или навивам тоа,треба да работат помалку на hairpiece за тоа нема хранливи материи.(2)Можете да горат тоа да се знае дали тоа е вистинскиот влакна или вештачки влакна : Кога изгореници, бел чад ќе излезе од еден на косата;Вештачки влакна изгореници во леплива топката и произведува црн чад.(3)Точно на Бои кои се на сликата може да не се исти, бидејќи на различни агли или осветлување ,ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви прашања.(19)Што и да имате проблем,ве молиме контактирајте преку пораки и ние ќе направиме нашите ниво најдобро да се средиме.Ви благодариме! .

R

Избор на клиент