.

.

WZMDHB 3D Ноќта Светлина за Деца Цртан филм Желка 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Визуелна Креативни Led Маса Светилка на Допир за Контрола на 16 Промена на Бојата USB Напој?

WZMDHB 3D Ноќта Светлина за Деца Цртан филм Желка 3D Оптичка Илузија Ноќ Светлина Визуелна Креативни Led Маса Светилка

DEN 529.20
Залиха

Идеален Подарок и Најдобри Оркестарот за деца девојчиња момчиња и возрасни,мајки ден роденден, и свадба годишнината.И тоа ќе ви донесе топла и слатка атмосфера во текот на ноќта ,ПРЕДВОДЕНА илузија светла ќе додадете забава во вашиот живот.Напојува преку USB кабел или со 3 АА батерии(не се вклучени).5 Вати,не се штетни за човековото тело.

R

Избор на клиент