.

.

Дневен Планер Notepad - Солза-Оф Дневно Планирање Подлога, Организаторот на со Да Прават Листи, Распоред, Закажување, Продуктивноста Tracker, 50 Undated Листови, 8.5 x 11 во

Дневен Планер Notepad - Солза-Оф Дневно Планирање Подлога, Организаторот на со Да Прават Листи, Распоред, Закажување,

DEN 215.76
Залиха

ОСТАНЕТЕ ОРГАНИЗИРАНИ & ПОДОБРУВАЊЕ на ПРОДУКТИВНОСТА - Овој дневен планер notepad ви помага да ја организирате вашите дневни задачи, работи, распоред, да-не, потсетници, здравје и повеќе.Останете организирани и мотивирани секој ден, ќе ја подобри вашата продуктивност со овој десктоп дневно планирање подлога. 50 UNDATED ЛИСТОВИ - откине дневно планирање на подлога со 50 undated листови. 8.5 x 11 во дневниот notepad, многу простор за да напишете во состаноци, белешки, чек листи итн.ПРЕМИУМ ХАРТИЈА - Мазна белата книга за полесно пишување.Киселина-слободен хартија дека нема да крварат преку.Тие се лепат во горниот раб на картонска подлога.ЧИСТА & МОДЕРЕН ДИЗАЈН - Овој дневен планер организатор содржи gratitide, распоред, мора да се направи, да-не, оброци, белешки, денес е достигнувања и расположение дел, ви овозможува да се даде приоритет од страна на вашиот приоритет задачи, напишете ја вашата до-dos, марк потсетници и значајни случувања, и се одразуваат на вашите достигнувања на крајот на денот.СОВРШЕН ЗА Сите зафатени луѓе, и за професионална употреба во канцеларија или организирање на вашиот живот дома или го прави за прекрасен подарок за Празник, Божиќ, Роденденот.Оваа undated дневно планирање подлога мерење 8.5 x 11 инчен, е чист и модерен дневен планер организатор подлога која содржи gratitide, распоред, мора да се направи, да-не, оброци, белешки, денес е достигнувања и расположение дел, ви овозможува да се даде приоритет од страна на вашиот приоритет задачи, напишете ја вашата до-dos, марк потсетници и значајни случувања, и се одразуваат на вашите достигнувања на крајот на денот.Овој дневен планер notepads е корисно за да ги организирате вашите дневни задачи, работи, распоред, да-не, потсетници, здравје и повеќе.Останете организирани и мотивирани секој ден, ќе ја подобри вашата продуктивност со овој десктоп дневен планер бележник. 50 Солза-далеку листови се овозможи свеж, uncluttered почеток на секој ден.Тоа е совршен како потсетник и стилски потсетници, што би можело да се подобри вашата продуктивност, ефективност. 80gsm мазна белата книга за полесно пишување.Тоа е совршен за сите зафатени луѓе, и за професионална употреба во канцеларија или организирање на вашиот живот дома или го прави за прекрасен подарок за Празник, Божиќ, Роденденот.

R

Избор на клиент