.

.

Лево Светлата Компатибилен Со Nissan Almera II 2000 2001 2002 VP1304L Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Возачот Страна Фарови Собранието Проектор Хром LHD

Лево Светлата Компатибилен Со Nissan Almera II 2000 2001 2002 VP1304L Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp

DEN 2642.88
Залиха

Headlamp, Светлата компатибилен со Nissan Almera II N16 01/2000-07/2002. ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Подготвени за електрична headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : H1 / H7 / во Боја : Хром.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Производ description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот страна Производ details Product : Headlight Prepared за електрична headlamp leveling Approval : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : H1 / H7 Colour : Chrome Headlamp компатибилен со Nissan Almera II (N16) 01/2000-07/2002 Светлата компатибилен со Nissan Almera II 2000 2001 2002.

R

Избор на клиент