.

.

Фокс Кукла Крпа Книга Бебе Мека Книга Рано Образовни Приказна Читање Бебе

Фокс Кукла Крпа Книга Бебе Мека Книга Рано Образовни Приказна Читање Бебе

DEN 698.40
Залиха

БЕЗБЕДНО И МЕКИ МАТЕРИЈАЛИ:Jollybaby избира безбеден и сигурен BPA-free полиестер материјали ,функција на без мирис,нетоксичен,кожата пријателски, меки рабови и солза-отпорни.Ова дете играчка книга е целосно безбеден за 0-12 месеци новороденчињата, доенчињата, 1-3 години бебиња и деца на сите возрасти.РАНИОТ РАЗВОЈ ИГРАЧКИ : Ова бебе мека ткаенина книга содржи 10 страници под симпатична фокс облик,во кој се светли и висок договорот шема на бои и симпатична илустрации.Лисицата опашка со rustling звук хартија и приказната кажувам со шарени слики, фати бебето внимание лесно ,вежбање рано обликот и бојата признавање вештини ,да се стимулира имагинација и да го промовираат својот интелектуален развој.ДОБАР ИНТЕРАКТИВНА ИГРА КНИГА : Секоја страница на Jollybaby мека бебе книга е интересна содржина која може да инспирира на родителите да им кажете на нови приказни, како што се вид и паметни фокс.Текстура материјали помогнат на вашето бебе да се доближи до природата.Тоа ќе го запаметат среќен Родител-Дете време.Раскажувањето приказни на децата е веќе не е навреденост.ПЕРАТ и БЕЗ БЛЕДНЕЕ : Не грижете се за Jollybaby деца учење книги' чистење и одржување ,како тоа може да биде рака-изми лесно, само да се стави во нормална температура вода со малку перење детергент,се мијат и се откажам за да го сув.На чупка крпа книга ќе биде светла како порано.СОВРШЕН УНИКАТЕН ПОДАРОК & ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Дали сте во потрага по подарок за пријател или вашата малку една, оваа единствена и шарени прво бебе книга е совршен за бебето тушеви, родендени или новороденче подароци.Мекото бебе книгата има 1 месец 【100% Пари гаранција за Поддршка】.

R

Избор на клиент