.

.

HITAKA Lịvẹ Plánt - Cúrránt (Phỵllạnthụs ácịdụs) Troópịcál Lịvẹ Frúít Trẹé 16-24

HITAKA Lịvẹ Plánt - Cúrránt (Phỵllạnthụs ácịdụs) Troópịcál Lịvẹ Frúít Trẹé 16-24

DEN 2111.76
Залиха

Ќе добиете Cúrránt (Phỵllạnthụs ácịdụs) Troópịcál Lịvẹ Frúít Trẹé 16"-24".Јас гарантирам дека вашиот растенијата ќе бидат испратени во добра и здрава состојба.Имајте на ум дека речиси сите живи растенија не стане истакна за време на превозот.Разбирам, понекогаш растенија треба време да се опорави и да изгледа најдобро по превозот во темна кутија за 2-4 дена.Ако има тешки временски услови, што понекогаш ќе се печати на етикетата, но не бродот вашиот пакет до завршувањето на времето минуваше, со цел да се обезбеди безбедно пристигнување.Ве молиме прочитајте го внимателно описот да се разбере карактеристиките на производите, како да се грижи за нив, како и да се избегнат непотребни спорови подоцна.Ве МОЛИМЕ ПОРАКА од НАС, ако сте на било кој начин незадоволни со вашите трансакции со нас пред давање на feed-back.Ние настојуваме да го направиме нашите клиенти среќни, и ќе го цениме можност да се поправи сите проблеми кои може да се случи.Lịvẹ Plánt - Cúrránt (Phỵllạnthụs ácịdụs) Troópịcál Lịvẹ Frúít Trẹé 16"-24" од HITAKA.

R

Избор на клиент