.

.

Лево Светлата Компатибилен Со Субару Justy II Swift 2 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 VP1214L Headlamp Возачот Страна Фарови Собранието Проектор Пред Светлина Автомобил Lamp, Chrome LHD

Лево Светлата Компатибилен Со Субару Justy II Swift 2 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 VP1214L Headlamp

DEN 1785.60
Залиха

Светлата компатибилен со Субару Justy II JMA/MS + Swift 2 9/1996-12/2004. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Подготвени за електрична headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : H4 / во Боја : Хром.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Headlamp компатибилен со Субару Justy II (JMA/MS) + Swift 2 9/1996-12/2004 Headlight компатибилен со Субару Justy II + Swift 2 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Headlight Prepared за електрична headlamp leveling Approval : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : H4 Colour : Хром.

R

Избор на клиент