.

.

Дувачкиот Виси Jingle Bell Гроздобер Антички Божиќ Бел Изборот На Подарок Дома Декорација Рустикален Стил

Дувачкиот Виси Jingle Bell Гроздобер Антички Божиќ Бел Изборот На Подарок Дома Декорација Рустикален Стил

DEN 1008.00
Залиха

Рачно изработени Крава ѕвона.Направени од рециклирани железо лист .На Месинг боја е всушност покривање на Месинг.Ѕвона Големина : 1.50" Инчи.Сет од 8 Jingle Bells Совршен за употреба Како Отворено Правец на Chimes или Внатрешна Декорација.Одличен Подарок Идеја за Градинарот.Рустикален калај jingle bell е одличен парче што ќе го направи идеален декорација за Божиќ фестивал и дома décor својата дојде за леснотијата за тон и изглед на убава кога ќе се обеси.Да се зголеми убавината на вашиот дом, со овој малку бел.

R

Избор на клиент