.

.

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 3DS XL (2015) - Ајкула Kawaii | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил Decal заврши Покрие | Лесно да се Примени, се Отстранат, и Промена на Сти?

MightySkins Кожата Компатибилен со Nintendo Нови 3DS XL (2015) - Ајкула Kawaii | Заштитна, Трајни, и Уникатни Винил

DEN 888.00
Залиха

Mighty Skins се отстранува винил кожа, специјално дизајнирана за заштита и измената на сите вашите омилени опрема. , и поддржани од страна на нашите задоволство !винил decal налепници не Е ТЕШКО случај мат финиш Ултра-Тенок, Ултра-Трајни, Отпорни на Дамки стотици различни дизајни за Nintendo нови 3 DS XL (2015) не е вклучена.Со стотици уникатни дизајни за над илјада уреди, ние го направи тоа лесно за вас да се издвоите од толпата.Оди И ДОАЃА НАДВОР ЛЕСНО : се Применува вашиот Mighty Skins винил decal лесно & со прецизност на вашиот Apple i Phone XS благодарение на патентирана низок притисокот на воздухот ослободување лепило дека е изградена за да последно, но лесно ги отстранува и се остава леплива остатоци кога сте подготвени да се префрли на различни дизајн!.Поставете го тренд : Покажат свој уникатен стил со Mighty Skins за вашиот Nintendo 3 DS XL (2015)!Не ми се допаѓа Ајкула kawaii дизајн?Имаме стотици дизајни за да изберете од, така што вашите Nintendo 3 DS XL (2015) ќе биде единствен што ќе се!.

R

Избор на клиент