.

.

FROGG TOGGS Мажите Пилот II Водич Водоотпорен Дише Дожд Лигавче

FROGG TOGGS Мажите Пилот II Водич Водоотпорен Дише Дожд Лигавче

DEN 2429.76
Залиха

100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење.Пилот II Дожд Лигавче е водоотпорен и дише што го прави совршен придружник за лов и риболов.Направени со Frogg Toggs дише ткаенина која е водоотпорен, правец-отпорни, и лесни.Дождот лигавче карактеристики 2 zippered градите складирање џебови и брзо се троши, да се прошири товар џеб да се обезбеди доволно за складирање.Удобноста-водат подвезици со заклучување токи обезбедува безбедно и удобно се вклопуваат.Дополнителни функции вклучуваат повеќе додаток D-прстени и zip-да-коленото страна zips за лесно и исклучување.На Frogg Toggs Пилот II Лигавче е совршен лов и риболов придружник.Удобност-водат подвезици со заклучување токи дозволи за удобно носење и повеќе додаток D-прстени дополнителна погодност.Zippered градите-за складирање џебови и брзо се троши, да се прошири товар џебови обезбеди доволно за складирање.Внатрешната половината на вредноста овозможува на носителите за да се постигне совршено се вклопуваат и zip-да-коленото страна zips за лесно и исклучување направи Пилот II Лигавче лесен за употреба и лесно да се сака!.

R

Избор на клиент