.

.

no(Црна Мачка Шема) Ткаеше Замена Кожа Wristband Рака Компатибилен со TicWatch C2 Розово Злато (18mm)

no(Црна Мачка Шема) Ткаеше Замена Кожа Wristband Рака Компатибилен со TicWatch C2 Розово Злато (18mm)

DEN 415.20
Залиха

Компатибилни Модели : Tic Watch C2 Розово Злато (Стандард 18mm staps).Материјали : Елегантна кожа бендови со полиран не ' рѓосувачки челик тока.Слим се уште е силна и еластична за удобно секојдневна употреба со стилски изглед.Моделот Печатење : се Користат напредни печатење занает обезбеди шема боја која вашиот apple види бенд ќе биде трајно и не се избледени.Класичните Популарни Елементи : Моден дизајн моделот за женска и мажите, која одговара на вашето расположение и облека кога работи, кампување или на шопинг, се облекуваат вашиот i Watch и да го истакнете вашиот уникатен вкус.Напомена : Бенд само,не се вклучени види.

R

Избор на клиент