.

.

16 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници Decals, Злато Silvers Прозрачна Пеперутка Дизајни 3D самолепливи Помине Decals Ноктите Материјали Пеперутка Налепници за DIY Ша?

16 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници Decals, Злато Silvers Прозрачна Пеперутка Дизајни 3D самолепливи

DEN 215.76
Залиха

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 16 листови 3d самолепливи налепници за ласерски пеперутка.ПОВЕЌЕ МОДЕЛИ И БОИ ОПЦИИ : 1000+ пеперутка модели за да го изберете, вклучувајќи злато, сребро, од тебе боја, и флуоресцентни бои.SAFE МАТЕРИЈАЛИ : Оваа пеперутка серија нокти налепници се направи на безбеден и еколошки материјали, безбедно и не-токсични, може да се користат со доверба.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само користење пинцети да лупам помине самолепливи налепници и се држи daisy decals на вашите нокти.Можете исто така да користите гел ноктите за да се покријат за да се направи убава налепници трае подолго.КВАЛИТЕТ на УСЛУГА : Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и 100% Пари Гаранција за враќање на, ако предмети се оштетени или со сериозна квалитет проблем.

R

Избор на клиент