.

.

Бамбус Заврши Фармацевт со Слајд Машина, Ефикасна Кујна Организатор и Фармацевт Фиока за Фолија, се Држат и Восок Хартија, 3 Слотови (2 Слотови)

Бамбус Заврши Фармацевт со Слајд Машина, Ефикасна Кујна Организатор и Фармацевт Фиока за Фолија, се Држат и Восок

DEN 755.76
Залиха

★【Ефикасно складирање торба рек】 : чувајте ги вашите фиоки уредни и уреден!Навиват за складирање перница е специјално дизајниран за вашиот храна складирање торба за чување. ★【Сплит дизајн】 : Дизајниран како 3 кутии, можете да ги зачувувате различни храна за пакување кеси, како што се алуминиумска фолија, се држат и восок хартија, итн. ★【Направени од природни материјали】 : користење на природните обновливи материјали, површината е обоен, ситно полиран од страна на страна, на површина е мазна, силни и издржливи. ★【Лесен за употреба и чисти】 : Отворете го капакот и се стави на ziplock торба во ziplock чување на организаторот.Ако тоа се чувствува валкани, само избришете ја со влажна крпа. ★【Применливи на повеќе сценарија】 : Дизајниран за вашиот разни прехранбени складирање кеси, што се користи во фиоки за да се задржи различни големини на храна вреќи и други материјали, со цел, многу погодна за домови и кујни.Може да се биде стабилен на било кој шалтер.Можете исто така да го стави во кујната фиока.Лизгачки машина обезбедува совршена и мазна сечење, и на безбеден дизајн крие секачи, која ќе не боли вашите прсти кога се користи.Тежина : 1.1 kg Size : 33.7*21.6*7.6 CM/13.2*8.5*2.99 inch Package : Заврши Фармацевт со Машина *1.

R

Избор на клиент