.

.

Homyl Намирници Торба Фармацевт Rustproof Штедачи Пластична Кеса Држачот за Кујна Рек Складирање

Homyl Намирници Торба Фармацевт Rustproof Штедачи Пластична Кеса Држачот за Кујна Рек Складирање

DEN 719.76
Залиха

- Лесно да Пристапите : Намирници торба носителот на е дизајниран со широк отворање на устата, така што тоа е лесно да пристапите. * Пластична Кеса Организатор : Нашата торба носителот има разновиден употреба.Стави во вашиот корисна торба од врвот на пластична кеса држачот и извлечете од предната страна, кога е потребно. - Лесен за Инсталација : кеса Ѓубре носителот обезбедува целосна инсталација на додатоци може да бидат обесени насекаде со користење на завртки предвидени или двострано лепило.Тоа е најкорисна во кујна, на фиока, во пакување одделот, на намирници продавница, дома како ѓубре торба носителот брзо да пристапите до вашиот ѓубре кеси.нашите торба носител е отпечатоци-доказ и може да се пофали мазна пластична тело во внатрешноста да се задржи вашите кеси посебно од внатрешната страна од кесата држачот.

R

Избор на клиент