.

.

FASJ Облека, Фен, Нерѓосувачки Челик, Трајни Внатрешна и Надворешна Сушење Рек Clothesline, за бански костуми perfect Балкон(Елегантен Сребро)

FASJ Облека, Фен, Нерѓосувачки Челик, Трајни Внатрешна и Надворешна Сушење Рек Clothesline, за бански костуми perfect

DEN 669.36
Залиха

Лесен‑за‑користење стигнале внатрешна и надворешна clothesline дека може да биде уредно сместени кога не е во употреба.Одличен подарок идеи за семејствата, добар избор за Божиќ и Нова Година подароци.Оваа прилагодливи clothesline може да биде продолжена до 4.2 метар и може да носи околу 20 килограми.На clothesline е многу погодна за бесење облека, светлина кошули, мали пешкири, бански костуми perfect и други мали облека, итн.Овој производ е полна стигнале, со ABS заштитна обвивка, трајни и има долг животен век.Функција : 1. Лесен‑за‑користење стигнале внатрешна и надворешна clothesline дека може да биде уредно сместени кога не е во употреба.2. Овој производ е полна стигнале, со ABS заштитна обвивка, трајни и има долг животен век.3. На clothesline е многу погодна за бесење облека, светлина кошули, мали пешкири, бански костуми perfect и други мали облека, итн.4. Оваа прилагодливи clothesline може да биде продолжена до 4.2 метар и може да носи околу 20 килограми.5. Одличен подарок идеи за семејствата, добар избор за Божиќ и Нова Година подароци.Спецификација : Предмет Тип : Стигнале Clothesline Material : Нерѓосувачки челик + abs + алуминиумски магнезиум alloy Maximum Оптоварување : Прибл. 20 kg / 44.1 lb Style : Модерна и simple The clothesline може да се водат прибл. 4.2 метри / 13.8 ft Size : Прибл. 12.5 cm / 4.9in6cm / 2.4in8.8cm / 3.5in6.5cm / 2.6in7.4cm / 2.9in1cm / 0.4 во Пакет Листа : 1 x Clothesline1 x Ѕид-Монтирани Board1 x Декоративни Cover8 x Screw8 x Проширување Nail Note : големината е рачно да се вреднуваат, ве молиме оставете малку грешка.

R

Избор на клиент