.

.

Conesys 12 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -') (AE83395R22127-LC)

Conesys 12 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -') (AE83395R22127-LC)

DEN 1248.00
Залиха

Mfr : - Conesys.Серија : - МИЛИ-DTL-83723 Серија III.Пакување : Кутија.Дел Статус : - Активен.Конектор Тип : - Приклучок За Домување. 12 Позиција Кружни Конектор Приклучок за Домување Слободни Виси (Во Линија) -Спецификација за Производ : Категорија : - Конектори, Интерконекции, Кружни Конектори - Housings Mfr : - Conesys Series : - МИЛИ-DTL-83723 Серија IIIPackage : - Box Part Статус : - Active Connector Тип : - Приклучок Housing Type : - За Женски Sockets Number на Позиции : - 12 Shell Големина - Вметнете : - 22-12 Shell Големина, МИЛИ : - -Контакт Тип : - Crimp Contact Големина на : - 12 Mounting Тип : - Слободен Виси (Во Линија)Монтажа Функција : - -За прицврстување на Видот : - Бајонет Заклучување, Threaded Orientation : - 7 Shell Материјал : - Aluminum Shell Крај : - Electroless Nickel Housing Боја : - -Ingress : - IP67 - Прашина Тесни, Waterproof Material Запаливост Оценка : - -Карактеристики : - -Заштитен : - Shielded Note : - Контакти Не Included Operating Температура : - -65 C 200 CRo HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - Добавувачот Undefined ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8536.69.4020.

R

Избор на клиент