.

.

Премиум HDMI Кабелот 2.0 Мини Splitter 1-2 Pigtail, Ultra HD 4K @ 60Hz, Full HD 1080p, HDCP 2.2, Downscaler, Пластични Домување, Боја Црна

Премиум HDMI Кабелот 2.0 Мини Splitter 1-2 Pigtail, Ultra HD 4K @ 60Hz, Full HD 1080p, HDCP 2.2, Downscaler, Пластични

DEN 904.32
Залиха

HDMI 2.0 Мини Splitter 1-2 Pigtail HDCP 2.2 3 D 4 : 4 : 4 Chroma Пластични Домување.Можете да поврзете два HDMI екрани на еден HDMI сигнал извор.Подржува резолуција до Ултра HD 4 K (3840x2160p) @ 60 Hz, макс.За пренос на податоци, 18 Gbit/s.Напојува со енергија кабел за микро USB порта (вклучени).На splitter содржи активен сигнал засилувач што ви овозможува да го поврзете кабли до 8 метри во должина зад splitter.

R

Избор на клиент