.

.

Среќен Приклучоци Воздух 1 Плус – Луксузни Безжична Earbuds – Дизајн Bluetooth Слушалки со Полнење Случај и Вграден во Микрофони – До 40 Часа Изведба – Розово Злато

Среќен Приклучоци Воздух 1 Плус – Луксузни Безжична Earbuds – Дизајн Bluetooth Слушалки со Полнење Случај и Вграден

DEN 2244.00
Залиха

ЧИСТ, БОГАТ & ЈАСНО БЕЗЖИЧНА ЗВУК – Неверојатна звук со поддршка за AAC & Qualcomm apt X аудио технологија за висока резолуција аудио искуство. 40 ЧАСА НА БАТЕРИЈАТА – 6.5 часа на вашите омилени песни on-the-go и да уживате 40 Часа со вклучени полнење случај и USB-C брзо полнење функција.ЈАСНО ГОВОРНА КОМУНИКАЦИЈА – новата генерација на 2 omnidirectional микрофони од Qualcomm CVC 8.0 и Правец на Намалување на Шумот премногу донесе најдобри телефонски повици и гласовен асистент искуство.МОДНА ИЗЈАВА – Личен стил дизајнирани во Шведска да ви донесе најновите на модата техника!Нашите безжични слушалки вклучи 14 интуитивни команди на допир и се пот-отпорни за вежбање.Се РАБОТИ ЗА СИТЕ УРЕДИ – Со најновите Bluetooth 5.1 конективност која што поддржува i OS и Андроид, секој паметен телефон, таблета и компјутер кој има bluetooth конекција.

R

Избор на клиент