.

.

Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (3380C002) + Canon EF 50mm Леќа + Планината Адаптер EF-EOS R + Картичка 64GB + Случај + Филтер за Полнење + Corel Photo Софтвер + LPE17 Батеријата + Пове?

Canon EOS RP Mirrorless Дигитална Камера (Тело Само) (3380C002) + Canon EF 50mm Леќа + Планината Адаптер EF-EOS

DEN 2376.00
Залиха

На сензорот, исто така, овозможува напредна Двојна Пиксели CMOS AF систем, со 4779 избор на сензор фаза-откривање поени за брзо и прецизно стекнување фокус во текот на фотографии и видео операција.

R

Избор на клиент