.

.

5pcs Течни Dropper, Накит DIY Dropper, 5ml Силикони Главата Калибриран Dropper, AB Лепак Класификација на Алатката, за Епоксидна Смола Лабораториски Експеримент(Сина)

5pcs Течни Dropper, Накит DIY Dropper, 5ml Силикони Главата Калибриран Dropper, AB Лепак Класификација на Алатката,

DEN 2020.80
Залиха

Накит DIY : Droppers може да се користи и со слатки и меки слатки изработка на калапи за лесно да се направи шарени и вкусни бонбони, и се исто така погоден за накит DIY, рамномерно се пополни епоксидна во калапот.Повеќе Применливи Места : 5pcs трансфер pipette се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни потреби, мала тежина и мал, лесен за складирање и за носење, погоден за училишта, лаборатории и др.Широк Спектар На Употреба : Течни dropper може да се користи во научни експерименти, боја и лепак, храна декорација, етерични масла, уметности и занаети проекти, и има широк спектар на употреба.Лесен За Чистење : На dropper може да се мијат во машина за миење на садови или топла сапуница вода.Направен од силикон материјал и безбедно да се користи за храна и течности.Скала Ознаки : Секој dropper е означен со скала од 1ml да 5ml, и се мери вредноста е гравиран и никогаш нема да се мијат надвор, лесен за употреба.Функција : 1. Скала Ознаки : Секој dropper е означен со скала од 1ml да 5ml, и се мери вредноста е гравиран и никогаш нема да се мијат надвор, лесен за употреба. 2. Накит DIY : Droppers може да се користи и со слатки и меки слатки изработка на калапи за лесно да се направи шарени и вкусни бонбони, и се исто така погоден за накит DIY, рамномерно се пополни епоксидна во калапот. 3. Широк Спектар На Употреба : Течни dropper може да се користи во научни експерименти, боја и лепак, храна декорација, етерични масла, уметности и занаети проекти, и има широк спектар на употреба. 4. Лесен За Чистење : На dropper може да се мијат во машина за миење на садови или топла сапуница вода.Направен од силикон материјал и безбедно да се користи за храна и течности. 5. Повеќе Применливи Места : 5pcs трансфер pipette се на располагање за користење, ќе ги задоволат вашите различни потреби, мала тежина и мал, лесен за складирање и за носење, погоден за училишта, лаборатории и др.Спецификација : Предмет Тип : Dropper Материјал : Силикон Капацитет : 5ml Должина : Околу. 120mm / 4.7 во Цел : На dropper користи во DIY накит производи, за рамномерно да се пополни епоксидна во калапот на DIY накит Пакет Листата : 5 x Dropper.

R

Избор на клиент