.

.

erddcbb Корални Сомот Душекот Правоаголник Бушава Килими Деца се Игра Мат Кадифен Фрли Дебели Мека Деца Playroom Расадник Влакнести Ниска Куп Килим Трајни Заштита на Тепи

erddcbb Корални Сомот Душекот Правоаголник Бушава Килими Деца се Игра Мат Кадифен Фрли Дебели Мека Деца Playroom

DEN 4367.76
Залиха

Материјал : на предната страна од е фланелен боксери кристал супер мека ткаенина, активни животната средина боење, занает производство, на дното на е издржлива и крпа + еколошки честички, не-стап тротоарите, не yellowing.Дебелината е околу 7-8мм, тежина е околу 1.3-1.5 кг/м2, кожата-friendly деликатна, удобно и дише, олеснување на нога замор, без губење на косата, меки и нема деформација, водоотпорен, влага доказ, спречување на статичните.Високо-квалитетни материјали, одлична изработка, тесна предност во процесот на шиење е силна , се обезбеди квалитет и услуга живот, со соодветна грижа и одржување, овие теписи ќе биде како нов ден сте го добиле нив.Чистење : Краток пената не ја крие прашина, деконтаминација на претставата е добар, лесно да се чистат, перат, машина перат, сува чиста, исплакнете, секојдневна употреба правосмукалка може да биде.Е применливо : Уметност и квалитет во комбинација за било декоративен стил, тоа може да се направи вашиот дом малку повеќе светли и повеќе пријатна, можете да го ставите на дневна соба, спална соба, кревет, safa страна, под кафе маси, студија, тремот, или cloakroom.

R

Избор на клиент