.

.

SHUNDA Случај за Xiaomi Poco C3, Капка Тестирани се Покриваат со Магнетни Потпирачот Автомобил Планината Заштитни Случај за Xiaomi Poco C3 6.43 - Црвена

SHUNDA Случај за Xiaomi Poco C3, Капка Тестирани се Покриваат со Магнетни Потпирачот Автомобил Планината Заштитни

DEN 900.00
Залиха

【Компатибилен Со】Наменета за Xiaomi Poco C3. 【Совршена Заштита】Уникатен работ TPU е во комбинација со вграден КОМПЈУТЕР за да го заштитите вашиот телефон од капки, гребење и удари.Воено-Одделение за Заштита со Воздух Перница Технологија за сите агли, и сите околу заштита за вашиот уред со тенок дизајн. 【360° Ротирате Потпирачот Дизајн】Метал потпирачот може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случајот.Вграден-во потпирачот ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност.Покрај тоа, вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, која може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот). 【Прецизни Исечок】Сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.И случајот е совршен cutouts за звучници, камера, и полнење дупка ви овозможи лесен пристап до сите функции и се погодни за полнење на вашиот телефон без да се симне случајот. 【Она што Ќе Добиете за】 Нашите производи да дојде со 30 дена гаранција.Ако имате било какви прашања или нешто ќе се чувствувате незадоволни со, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail.Производ Карактеристики : Високо-квалитетни Материјали : Направен од премиум шок-апсорбирање на материјали, се состои од мека TPU и тешко КОМПЈУТЕР.Две-Во-Едно случај покрие дизајн обезбедува супериорни заштита.И избегнување на анти-судир, shockproof, нула-отпор, не се лизга, влијание заштита, на максимална заштита на вашиот мобилен телефон life Raised Рабовите : Покрена усна го штити вашиот екран и камера од површината scratches Precise дупка позиција : Точни прилагоди го прави лесен пристап до сите приклучоци и features With прстен стил потпирачот : 360-степен ротирачки прстен се движи во полн круг, потпирач ви овозможува да гледате филмови и видеа раце-free Magnetic Автомобил Планината : Со вградениот метален магнетен лист за стабилна адсорпција, што може да биде директно adsorbed на магнетни автомобил планината држачот. (Не вклучува магнетни автомобил планината носителот)Пакување, вклучувајќи : 1* Xiaomi Poco C3 случај.

R

Избор на клиент